Batıkent’in En İyi Kreşi

Batıkent’in En İyi Kreşi

En iyi Batıkent Kreşi

Batıkent’in en iyi kreşi olan Kid’s World Anaokulu olarak çocuklarınıza, kendi çocuklarımız gibi sahip çıkarak en iyi şekilde eğitim vermeyi amaçlamaktayız. Beslenme programlarımız her ay düzenli olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından denetlenerek hazırlanmaktadır. Beslenme programı hazırlanırken ise kalori hesabı dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Batıkent’in en iyi kreşi olan Kid’s World Anaokulları, Batıkent kreş kahvaltı, öğlen yemeği, ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün düzenli olarak beslenme hazırlanmaktadır. Kendi alanında uzman öğretmen kadrosu ile en iyi eğitimi vermek için çalışmalarımız sürekli olarak güncellenmektedir. İngilizce öğretmenimiz her gün ve gün boyu İngilizce dersi vermektedir. Günümüz şartlarında İngilizce öğrenmenin oldukça gerekli ve önemli olduğunun farkındayız.

Batıkent kreş tarafından beyin temelli eğitim modeline göre hazırlanan projeler ile çocuklarımızın yaptıkları çalışmalar, okulumuz bünyesinde sergilenerek aileler ile paylaşılmaktadır. Çocuklarımızın uyku ve dinlenme odaları, sınıflardan bağımsız olarak temiz ve düzenli bir şekilde, rahat edebilecekleri bir ortam düşünülerek hazırlanmıştır. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak dinlenmeleri gereken çocuklarımızın her türlü ihtiyacını karşılayabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Batıkent’in en iyi kreşi Kid’s World’de dönüşümlü ve periyodik olarak kukla, tiyatro, animasyon ve sihirbaz gösterileri düzenlenmektedir. Her sene sonunda, çocuklarımızın yıl boyunca öğrendikleri beceri ve deneyimlerini aileleri ile paylaşabilmek adına büyük bir salonda gösteri hazırlayarak ailelere sunulmaktadır. Böylece çocuklarımız topluluk önüne çıkarak kendilerini ifade etmelerini sağlamaya çalışmaktayız.

Batıkent’in en iyi kreşi olan Kid’s World olarak eğitim felsefemiz, aktif düşünen, yaşayarak öğrenen, bilgi ve fikir alışverişi yapabilen, cesaretli, bağımsız, tutarlı, saygılı, duyarlı, hoş görülü, sorumluluk sahibi, özgüveni gelişmiş, sağlıklı, mutlu, çevresi ve kendisi ile barışık, ben değil biz duygusu gelişmiş, disiplin sahibi, paylaşımcı, farklı düşünce ve görüşlere saygılı, gelişime açık, güvenilir, adaletli, dürüst, sabırlı, Türkçeyi doğru kullanabilen bireyler yetiştirmektir. Kreşimizin bulunduğu alanın tamamı bize ait olup 380 m2 içinde geniş bir bahçe içine kurulmuştur. Sitemizin içinde bulunan ve bize ait olan sosyal alanlarımızda çocuklarımız, araştırma ve spor yaparak fiziksel gelişmelerinde aktif olmaktadırlar.

Leave a comment