Hakkımızda

Çocuklarımıza, alanında uzman İngilizce öğretmeni tarafından her gün tam zamanlı olarak İngilizce dersi verilmektedir.

Beslenme programımız her ay Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı denetiminde hazırlanmaktadır. Programlar hazırlanırken kalori hesabı yapılarak düzenlenmektedir.

Kreşimizde Çocuklarımıza her gün sabah kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir.

Beyin Temelli Öğretim Modeline uygun olarak hazırlanan proje çalışmalarımızdan oluşan sergiler her proje sonunda okulumuzda sergilenerek yaratıcılıkları aile ile paylaşılır.

Kreşimizin, tamamı kendimize ait 380 m2 açık bahçe alanı vardır. Etkinliklerimizi rahatça uygulayabildiğimiz, spor ve araştırma faaliyetlerimizi sürdürebildiğimiz sitemize ait ortak sosyal alanlarımız da çocuklarımızın fiziksel gelişimine yardımcı olmaktadır.

Sınıflardan bağımsız uyku odaları, Çocuklarımızın düzenli ve temiz bir ortamda beyinsel ve fiziksel dinlenmelerini gerçekleştirmeleri için dizayn edilmiştir.

Kreşimizde periyodik ve dönüşümlü olarak tiyatro, kukla, sihirbaz ve animasyon grupları gösteri yapar. Her yıl Sonunda, büyük bir gösteri salonunda tüm çocuklarımız dans çalışmalarında öğrendikleri becerileri topluluk önünde kendini rahatça ifade edebilmek gibi çok önemli bir deneyimi kazanarak yakınlarına sunarlar.

Eğitim Felsefemiz: Yaşayarak öğrenen, Aktif düşünen, Fikir ve bilgi alışverişinde bulunabilen, Bağımsız, Cesaretli, Tutarlı, Duyarlı, Saygılı, Sorumluluk taşıyan, Hoş görülü, Özgüveni gelişmiş, Mutlu, Kendisi ve çevresiyle barışık, Sağlıklı, İç disiplin ve sorumluluk duygusu gelişmiş, Biz bilincine sahip, Paylaşımcı, Sosyal ilişkileri güçlü, Farkındalık düzeyi yüksek, Değişik görüş ve düşüncelere saygılı, Sürekli gelişime açık, Türkçeyi doğru ve düzgün kullanabilen, Öz bakım becerilerini kazanmış, Güvenilir, Adaletli, Sabırlı, Dürüst bireyler yetiştirmektir.